VLetenky

Západný Timor s Qatar Airways od 613 EUR

Východný Timor
Timor Leste – Valu Beach a ostrovček Jaco Island (foto: Colin Trainor/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na návštevu indonézskeho Západného Timoru sa máte možnosť vydať pri využití tarifu leteckej spoločnosti Qatar Airways (Oneworld) v spolupráci s miestnymi partnermi (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Západného Timoru (Kupang) sú v predaji za 613 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 03.01.-15.12., min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 2 mesiace a predaj do 31. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu februára a marca 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Západného Timoru nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 3. februára a návrat z indonézskeho Kupangu (KOE) dňa 17. februára 2021.

Rezervácia letenky:
Praha – Kupang za 613 EUR (03.02.-17.02.2021)

PRG-KOE

Praha, Česko – Kupang, Indonézia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Západný Timor

Indonézsky Západný Timor nájdete v provincii East Nusa Tenggara (vo východnej partii gigantického súostrovia Malé Sundy) – pomerne ďaleko od najviac vychodených cestovateľských chodníčkov. Ako napovedá jeho samotné pomenovanie, vytvára západnú polovicu rovníkového ostrova Timor (východnú polku zaberá samostatný štát Východný Timor alias Timor Leste).

Z miestnej metropoly Kupang na západe súostrovia si odskočte aj na pútavý východ v rámci pozemného výletu (nielen z dôvodu, že ceny leteniek do Východného Timoru nepatria k najlákavejším). Aj napriek relatívne menšiemu počtu cestovateľov príjemne prekvapia obe polovice ostrova (nielen) pohodovými plážami a výbornými podmienkami na objavovanie podmorského sveta.

0