VLetenky

Západný Timor s Qatar Airways od 562 EUR

Východný Timor
Odskočíte si aj do susedného Timor Leste? (foto: Isabel Nolasco/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na návštevu indonézskeho Západného Timoru máte šancu vyraziť pri využití ponuky leteckej spoločnosti Qatar Airways (Oneworld) v spolupráci s miestnymi partnermi (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Západného Timoru (Kupang) sa predávajú za 562 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty v období 16.02.-05.07.2017 a 06.08.-10.12.2018 (s blackoutom pre návraty 10.08.-09.09.2018), min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do 23. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice marca do konca júna a od začiatku septembra do konca novembra 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Západného Timoru môže byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 24. júna a návrat z indonézskeho Kupangu (KOE) dňa 6. júla 2018.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Kupang za 562 EUR (24.06.-06.07.2018)

BUD-KOE

Západný Timor

Indonézsky Západný Timor nájdete v provincii East Nusa Tenggara (vo východnej partii gigantického súostrovia Malé Sundy) – pomerne ďaleko od najviac vychodených cestovateľských chodníčkov. Ako napovedá jeho samotné pomenovanie, vytvára západnú polovicu ekvatoriálneho ostrova Timor (východnú polku zaberá samostatný štát Východný Timor alias Timor Leste).

Z miestnej metropoly Kupang na západe súostrovia si odskočte aj na pútavý východ v rámci pozemného výletu (nielen z dôvodu, že ceny leteniek do Východného Timoru nepatria k najzaujímavejším). Aj napriek relatívne menšiemu počtu cestovateľov príjemne prekvapia obe polovice ostrova (nielen) pohodovými plážami a výbornými podmienkami pre objavovanie podmorského sveta.

0