VLetenky

Západná Sibír s Pobedou od 150 EUR

Jugra
Horské panorámy sibírskeho Chantomansyjského AO (foto: Irina Kazanskaya/Flickr/CC BY 2.0)

Výlet do západosibírskeho regiónu (i s možnosťou krátkej prehliadky Moskvy) máte šancu uskutočniť s miestnou leteckou spoločnosťou Pobeda (s odletom z Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do ruského mesta Surgut na západnej Sibíri kúpite za 150 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas apríla 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z Bratislavy (BTS) dňa 3. apríla s návratom zo Surgutu (SGC) dňa 10. apríla 2019.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Surgut za 150 EUR (03.04.-10.04.2019)

BTS-SGC
Bratislava, Slovensko – Surgut, Rusko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Západná Sibír

Chantomansyjský autonómny okruh

Impresívny Surgut

Takmer 350-tisícový Surgut, nazývaný aj “ruské hlavné mesto ropy”, Vás očakáva v Chantomantyjskom autonómnom okruhu pri sibírskom veľtoku Ob – na svojej 3650 km dlhej ceste od prameňa na Katuňskom ľadovci na úbočí hory Belucha (4506 m) v malebnom pohorí Altaj až do fascinujúceho Obského zálivu (v polárnom Karskom mori) v Severnom ľadovom oceáne.

Železnicou po západnej Sibíri

Pozoruhodný Surgut sa nachádza vyše 700 km na severovýchod od Ťumeňu – túto vzdialenosť možno prekonať i vlakom (okolo 12 hodín – aj v rámci nočných spojení). Priaznivci železničnej dopravy majú šancu pokračovať zo Surgutu ďalších 700 km na sever až do lokality Novyj Urengoj (cca 16 hodín).

0