VLetenky

Západná Papua s Qatar Airways od 800 EUR

Raja Ampat
Tropické súostrovie Raja Ampat (foto: Made Adi Dharmawam/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na návštevu indonézskej Papuy sa máte príležitosť vypraviť pri využití ponuky leteckej spoločností Qatar Airways (Oneworld) v spolupráci s miestnymi partnermi (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do provincie Západná Papua (Biak Island) v Indonézii kúpite za 800 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty v období 15.01.-05.07.2017 a 06.08.-10.12.2018 (s blackoutom pre návraty 10.08.-09.09.2018), min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do 16. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 24. júna (nedeľa) a návrat z indonézskeho Biak Island (BIK) dňa 8. júla 2018 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Budapešť – Biak za 800 EUR (24.06.-08.07.2018)

Budapešť - Biak Island

Papua (Západná Papua)

Indonézia si so susednou krajinou Papua Nová Guinea delí druhý najväčší ostrov sveta Nová Guinea, pričom indonézska časť sa zvyčajne označuje ako provincia Západná Papua (v minulosti známejšia skôr pod názvom Irian Jaya). Z mesta Jayapura na severnom pobreží to nebudete mať ďaleko do Vanimo na opačnej strane hranice (t.j. Papua Nová Guinea).

Zo Sorongu poteší (nielen milovníkov záhadného podmorského sveta) výlet na fenomenálne súostrovie Raja Ampat. Najvyššia hora krajiny a zároveň celej Oceánie, zlovestná Puncak Jaya alias Carstensz Pyramid (4884 m) v oblasti Papuy, patrí pravdepodobne k jedným z najnedostupnejších vrcholov zemegule (ako východisko na treky v okolí poslúži charakteristická Timika v Bamien Valley).

0