VLetenky

Západná Papua s Qatar Airways od 620 EUR

Raja Ampat
Wayag Archipelago v tropickom súostroví Raja Ampat (foto: Elias Levy/Flickr/CC BY 2.0)

Na návštevu (západu) indonézskej Papuy máte príležitosť vyraziť pri využití ponuky spoločnosti Qatar Airways (Oneworld) v spolupráci s partnerskými aerolinkami (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do provincie Západná Papua (Sorong) v Indonézii sú v predaji za 620 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 16.01.-01.04., 11.04.-12.06., 17.06.-11.10. a 23.10.-10.12.2020, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 2 mesiace a predaj do 20. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od apríla do júna a od septembra do decembra 2020.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 29. apríla a návrat z indonézskeho mesta Sorong (SOQ) dňa 13. mája 2020.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Sorong za 620 EUR (29.04.-13.05.2019)

BUD-SOQ

Budapešť, Maďarsko – Sorong, Indonézia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Papua (Západná Papua)

Indonézia si so susednou krajinou Papua Nová Guinea delí druhý najväčší ostrov sveta Nová Guinea, pričom indonézska časť sa zvyčajne označuje ako provincia Západná Papua (v minulosti známejšia skôr pod názvom Irian Jaya). Z mesta Jayapura na severnom pobreží to nebudete mať relatívne ďaleko ani do Vanimo na opačnej strane hranice (t.j. Papua Nová Guinea).

Zo Sorongu poteší (nielen milovníkov záhadného podmorského sveta) výlet na fenomenálne súostrovie Raja Ampat. Najvyššia hora krajiny a zároveň celej Oceánie, obávaná Puncak Jaya alias Carstensz Pyramid (4884 m) v oblasti Papuy, patrí zrejme k jedným z najnedostupnejších vrcholov planéty (ako východisko na treky v okolí poslúži Timika). Zaujme i Baliem Valley v regióne Wamena.

0

Add a Comment