VLetenky

Západná Papua s Qatar Airways od 607 EUR

Raja Ampat
Wayag Archipelago v tropickom súostroví Raja Ampat (foto: @villeman/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na návštevu indonézskej Papuy máte príležitosť vyraziť pri využití ponuky leteckej spoločností Qatar Airways (Oneworld) v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do provincie Západná Papua (Sorong) v Indonézii sa predávajú za 607 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.09.-26.10., 30.10.-11.12.2019, 09.01.-01.04. a 17.04.-31.05.2020, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 2 mesiace a predaj do 24. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 6. novembra a návrat z indonézskeho mesta Sorong (SOQ) dňa 20. novembra 2019.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Sorong za 607 EUR (06.11.-20.11.2019)

BUD-SOQ

Budapešť, Maďarsko – Sorong, Indonézia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Papua (Západná Papua)

Indonézia si so susednou krajinou Papua Nová Guinea delí druhý najväčší ostrov sveta Nová Guinea, pričom indonézska časť sa zvyčajne označuje ako provincia Západná Papua (v minulosti známejšia skôr s názvom Irian Jaya). Z mesta Jayapura na severnom pobreží to nebudete mať ďaleko ani do Vanimo na opačnej strane hranice (t.j. Papua Nová Guinea).

Zo Sorongu poteší (nielen milovníkov záhadného podmorského sveta) výlet na fenomenálne súostrovie Raja Ampat. Najvyššia hora krajiny a zároveň celej Oceánie, obávaná Puncak Jaya alias Carstensz Pyramid (4884 m) v oblasti Papuy, patrí zrejme k jedným z najnedostupnejších vrcholov Zeme (ako východisko na treky v okolí poslúži Timika). Upúta i Baliem Valley v regióne Wamena.

0

Add a Comment