VLetenky

Západná Namíbia s Condor Airlines od 530 EUR

Swakopmund
Západonamíbijské pobrežné mesto Swakopmund (foto: Mike/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Západ africkej Namíbie máte možnosť spoznať v rámci ponuky leteckej spoločnosti Condor Airlines alias Condor Flugdienst v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom zo stovežatej Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do západonamíbijského mesta Walvis Bay sa dajú kúpiť za 530 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve najmä počas mája/júna 2020 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Namíbie nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 25. mája s návratom z namíbijského Walvis Bay (WVB) dňa 9. mája 2020.

Rezervácia letenky:
Praha – Walvis Bay za 530 EUR (25.05.-09.06.2020)

PRG-WVB
Praha, Česká republika – Walvis Bay, Namíbia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Namíbia

Fantastická Namíbia v sebe nezaprie pomerne výrazný nemecký vplyv (čím sa zásadným spôsobom líši od susedných štátov) – dokazujú to aj germánsky znejúce názvy niektorých miest (Lüderitz). Na území tejto majestátnej krajiny situovanej v južnej časti čierneho svetadielu sa nachádza niekoľko mimoriadne lákavých národných parkov a množstvo iných cestovateľských špecialít.

Fenomenálne národné parky plné zveri

Priaznivci africkej fauny by si určite nemali nechať ujsť skvelý Etosha National Park. Fanúšikovia nádherných horských scenérií a pešej turistiky zaiste upúta dych berúci Fish River Canyon Park – jeden z najväčších svetových kaňonov (súčasť medzinárodného chráneného systému Ai-Ais/Richtersveld Transfrontier Park, pokračujúceho do susednej Juhoafrickej republiky).

Vyberiete si Skeleton Coast, Kaokoland, Namib Desert, Kalahari alebo všetko naraz?

Neskutočne magická časť pobrežia Atlantického oceánu, príznačne pomenovaná Skeleton Coast podľa (vrakov) stroskotaných lodí, pôsobí rovnako výnimočne sugestívne. Fascinujúci severozápadný región Kaokoland obývajú jedinečné domorodé kmene, povestné svojou originalitou aj priateľskosťou. Ale aj na prvý pohľad zdanlivo nehostinné púšte Namib Desert a Kalahari, pokrývajúce prevažné územie tejto gigantickej africkej krajiny, dokážu osloviť svojím unikátnym kúzlom a šarmom.

0

Add a Comment