VLetenky

Západná Kanada s KLM od 585 EUR

Jasper National Park
Grandiózne Maligne Lake so Spirit Island v skvelom Jasper N.P. (foto: -JvL-/Flickr/CC BY 2.0)

So zaujímavým tarifom holandskej aerolinky KLM z leteckej aliancie Sky Team sa dá zamieriť do neuveriteľnej provincie Alberta v juhozápadnej Kanade (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do západokanadského Edmontonu (hlavného mesta Alberty) sa predávajú za 585 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky určujú odlety v období 26.10.-16.12.2015 a 11.01.-06.03.2016, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 29. septembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete predovšetkým počas prvého kvartálu roku 2016.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky do západnej Kanady nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 6. marca s návratom z kanadského Edmontonu (YEG) dňa 22. marca 2016.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Edmonton za 585 EUR (06.03.-22.03.2016)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej partii Kanady si istotne nenechajte ujsť návštevu skvelej kanadskej časti impozantného masívu Skalnatých hôr (alias “Rockies”). Určite nevynechajte fascinujúce horské scenérie pravdepodobne najpôvabnejšieho kúta Rocky Mountains, neskutočne fotogenického národného parku Banff N.P., situovaného v širšom okolí impresívneho Calgary – pulzujúcej metropoly provincie Alberta. O niečo ďalej smerom na sever natrafíte na nemenej atraktívny , najrozľahlejší kanadský park v geniálnej horskej reťazi Rocky Mountains pod názvom Jasper National Park.

0