VLetenky

Západná Kanada s KLM od 555 EUR

Jasper N.P.
Charakteristické prírodné scenérie Jasper National Park (foto: Esther Lee/Flickr/CC BY 2.0)

S ponukou holandských KLM (v spolupráci s Delta Air Lines z aliancie Sky Team a ďalšími partnermi) sa dá zavítať na letnú návštevu provincie Alberta v juhozápadnej Kanade (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky do západokanadského Edmontonu (hlavného mesta Alberty) sú v predaji za 555 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Tarifné podmienky stanovujú odlety do 26. júna 2016, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 26. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v období od konca januára do polovice júna 2016.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky do západnej Kanady nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 13. júna s návratom z kanadského Edmontonu (YEG) dňa 5. júla 2016.

Rezervácia Letenky:
Praha – Edmonton za 555 EUR (13.06.-05.07.2016)
Praha – Edmonton za 15556 CZK (rezervácia v AJ / na webe dopravcu)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej časti Kanady si určite nenechajte ujsť návštevu úžasnej kanadskej partie majestátneho masívu Skalnatých hôr (alias “Rockies”). Istotne nevynechajte fantastické horské scenérie zrejme najpríťažlivejšieho kúta Rocky Mountains, nesmierne fotogenického národného parku Banff N.P., položeného v širšom okolí pôsobivého Calgary – rušnej metropoly provincie Alberta. O čosi ďalej smerom na sever naďabíte na nemenej pútavý, najrozľahlejší kanadský park vo fenomenálnej horskej reťazi Rocky Mountains s názvom Jasper National Park.

0