VLetenky

Západná Kanada s KLM od 545 EUR

Jasper National Park
Idylické Maligne Lake so Spirit Island v úžasnom Jasper N.P. (foto: miquitos/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Vďaka ponuke holandskej aerolínie KLM z leteckej aliancie Sky Team možno vyraziť na cestu do neskutočnej provincie Alberta v juhozápadnej Kanade (s odletom z viedenského leteckého prístavu).

Spiatočné letenky do západokanadského mesta Edmonton sú v predaji za 545 EUR s odletom zo spomínanej Viedne. Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 20. októbra 2015 do 15. marca 2016, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 9. júla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete najmä počas doby platnosti zimného letového poriadku.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do západnej Kanady nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 22. októbra s návratom z kanadského Edmontonu (YEG) dňa 29. októbra 2015.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Edmonton za 545 EUR (22.10.-29.10.2015)
Viedeň – Edmonton za 566 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Edmonton za 572 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Edmonton za 15374 CZK (rezervácia v ČJ)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej časti Kanady si určite nenechajte ujsť návštevu úžasnej kanadskej partie majestátneho masívu Skalnatých hôr (alias “Rockies”). Istotne nevynechajte fantastické horské scenérie zrejme najkrajšej partie Rocky Mountains, nesmierne fotogenického národného parku Banff N.P., položeného v širšom okolí pôsobivého Calgary – rušnej metropoly provincie Alberta. O čosi ďalej smerom na sever naďabíte na nemenej príťažlivý, najrozľahlejší kanadský park vo fenomenálnej horskej reťazi Rocky Mountains s názvom Jasper National Park.

0