VLetenky

Západná Kanada s KLM od 517 EUR

Jasper National Park
Maligne Lake so Spirit Island v národnom parku Jasper N.P. (foto: -JvL-/Flickr/CC BY 2.0)

Výlet do provincie Alberta v juhozápadnej Kanade máte príležitosť uskutočniť vďaka ponuke leteckej spoločnosti KLM (v spolupráci s partnerskými dopravcami) z aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského Edmontonu (hlavného mesta Alberty) sa predávajú za 517 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od novembra 2019 do mája 2020.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Alberty nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 18. mája s návratom z kanadského Edmontonu (YEG) dňa 1. júna 2020.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Edmonton za 517 EUR (18.05.-01.06.2020)

VIE-YYC
Viedeň, Rakúsko – Edmonton, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Alberta (Kanada)

V provincii Alberta v juhozápadnej partii Kanady si istotne určite nenechajte ujsť návštevu skvelej kanadskej časti impozantného masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Určite neobíďte fascinujúce horské scenérie pravdepodobne najpôvabnejšej oblasti “Rockies”, neskutočne fotogenického národného parku Banff N.P., situovaného v širšom okolí pôsobivého Calgary – rušného centra provincie Alberta. O niečo ďalej smerom na sever natrafíte na nemenej príťažlivý , najrozľahlejší kanadský park v geniálnej horskej reťazi Rocky Mountains pod názvom Jasper National Park.

0