VLetenky

Západná Kanada s Condor Airlines za 450 EUR

Jasper N.P.
Jasper National Park – Maligne Lake (1670 m) so Spirit Island (foto: Chris Fort/Flickr/CC0 1.0)

Na letnú návštevu provincie Alberta (v juhozápadnej Kanade) máte možnosť zavítať v rámci ponuky nemeckého dopravcu Condor Airlines v spolupráci s partnerskými spoločnosťami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do západokanadského Edmontonu (hlavného mesta Alberty) sú v predaji za 450 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas júna 2020 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do západnej Kanady nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 8. júna s návratom z kanadského Edmontonu (YEG) dňa 22. júna 2020.

Rezervácia Letenky:
Praha – Edmonton za 450 EUR (08.06.-22.06.2020)

PRG-YEG
Praha, Česko – Edmonton, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Alberta (Kanada)

V provincii Alberta v juhozápadnej časti Kanady si určite nenechajte ujsť prehliadku úžasnej kanadskej partie majestátneho masívu Skalnatých hôr (alias “Rockies”). Istotne nevynechajte fantastické horské scenérie zrejme najpríťažlivejšieho kúta Rocky Mountains, nesmierne fotogenického národného parku Banff N.P., položeného v širšom okolí pôsobivého Calgary – rušnej metropoly provincie Alberta. O čosi ďalej smerom na sever naďabíte na nemenej pútavý, najrozľahlejší kanadský park vo fenomenálnej horskej reťazi Rocky Mountains s názvom Jasper National Park.

0