VLetenky

Západná Kanada s Condor Airlines od 450 EUR

Jasper N.P.
Jasper N.P. – Maligne Lake so Spirit Island (foto: Sergey Pesterev/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na letnú návštevu provincie Alberta (v juhozápadnej Kanade) máte možnosť zamieriť pri využití ponuky nemeckého dopravcu Condor Airlines v spolupráci s partnerskými spoločnosťami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do západokanadského Edmontonu (hlavného mesta Alberty) sa predávajú za 450 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas júna 2020 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do západnej Kanady nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 8. júna s návratom z kanadského Edmontonu (YEG) dňa 22. júna 2020.

Rezervácia Letenky:
Praha – Edmonton za 450 EUR (08.06.-22.06.2020)

PRG-YEG
Praha, Česko – Edmonton, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Alberta (Kanada)

V provincii Alberta v juhozápadnej partii Kanady si istotne nenechajte ujsť prehliadku skvelej kanadskej časti impozantného masívu Skalnatých hôr (alias “Rockies”). Určite neobíďte fascinujúce horské scenérie pravdepodobne najpôvabnejšieho kúta Rocky Mountains, neskutočne fotogenického národného parku Banff N.P., situovaného v širšom okolí impresívneho Calgary – pulzujúcej metropoly provincie Alberta. O niečo ďalej smerom na sever natrafíte na nemenej lákavý, najrozľahlejší kanadský park v geniálnej horskej reťazi Rocky Mountains pod názvom Jasper National Park.

0