VLetenky

Západná Kanada s Austrian Airlines od 431 EUR

Jasper National Park
Idylické Maligne Lake v skvelom Jasper N.P. (foto: Christianabend/Wikimedia Commons/CC BY-SA 2.0)

S tarifom Austrian Airlines v spolupráci s partnerskou spoločnosťou Air Canada zo Star Alliance si možno vychutnať neskutočnú provinciu Alberta v juhozápadnej Kanade (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do západokanadského mesta Edmonton sú v predaji za 431 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Tarifné podmienky stanovujú min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu nocí, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 12. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve najmä v priebehu mája a októbra (ako aj počas doby platnosti budúceho zimného letového poriadku s odletmi až do konca januára 2016).

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do západnej Kanady môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 8. mája s návratom z kanadského Edmontonu (YEG) dňa 24. mája 2015.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Edmonton za 431 EUR (08.05.-24.05.2015)
Viedeň – Edmonton za 442 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Edmonton za 447 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Edmonton za 12411 CZK (rezervácia v ČJ)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej časti Kanady si určite nenechajte ujsť návštevu úžasnej kanadskej partie majestátneho masívu Skalnatých hôr (alias “Rockies”). Istotne nevynechajte fantastické horské scenérie zrejme najkrajšej časti Rocky Mountains, nesmierne fotogenického národného parku Banff N.P., položenom v širšom okolí pôsobivého Calgary – rušnej metropoly provincie Alberta. O čosi ďalej smerom na sever narazíte na nemenej príťažlivý, najrozľahlejší kanadský park vo fenomenálnej horskej reťazi Rocky Mountains s názvom Jasper National Park.

0