VLetenky

Zanzibar s Travel Service od 349 EUR

Zanzibar
Príjemný oddych v Indickom oceáne na tropickom Zanzibare (foto: David Berkowitz/Flickr/CC BY 2.0)

Na šarmantný východoafrický ostrov Zanzibar v Indickom oceáne máte šancu zavítať vďaka last minute ponuke charterových leteniek na palube spoločnosti Travel Service (s odletom z Katovíc).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropické súostrovie Zanzibar (súčasť Tanzánie) sú v predaji za 1496 PLN (alebo v prepočte cca 349 EUR) s odletom zo spomínaného katovického letiska (KTW) dňa 22. marca a návratom z tanzánskeho Zanzibaru (ZNZ) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 29. marca 2017 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Rezervácia letenky:
Katovice – Zanzibar za 1496 PLN (22.03.-29.03.2017)

Zanzibar a Tanzánia

V prípade, ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš “postihnutý” turistickým ruchom, skúste odhaliť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Čarokrásna “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa zaraďuje k pomerne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a súčasne má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

Ak Vám bude v ostrovnej časti Tanzánie dlho, vyberte sa na nemenej pôvabnú pevninu. Pre milovníkov pešej a vysokohorskej turistiky bude určite vysneným cieľom vzhliadnuť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho svetadielu Kilimandžáro (5895 m) – situovaného blízko hranice so susednou Keňou (približne 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Neobíďte ani skvelý národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park zreajme radí k tomu najlepšiemu, čo africký kontinent v oblasti svojej fascinujúcej fauny dokáže ponúknuť.

0