VLetenky

Zanzibar s Travel Service od 336 EUR

Zanzibar
Indický oceán v podobe Nungwi Beach na tropickom Zanzibare (foto: Matt Kieffer/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na východoafrický ostrov Zanzibar v Indickom oceáne máte možnosť zavítať vďaka last minute ponuke charterových leteniek na palube spoločnosti Travel Service (s odletom z Poľska).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropické súostrovie Zanzibar (súčasť Tanzánie) sú k dispozícii za 1396 PLN (alebo v prepočte cca 336 EUR) s odletom z poľskej Varšavy (WAW) dňa 24. februára (sobota) a návratom z tanzánskeho Zanzibaru (ZNZ) o 12 dní neskôr, t.j. dňa 8. marca 2018 (štvrtok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Varšava – Zanzibar za 1396 PLN / 336 EUR (24.02.-08.03.2018)

Doprava do Poľska

Alternatív ekonomickej dopravy do poľskej metropoly bude viac, máte príležitosť vyskúšať služby poľského nízkonákladového autobusového dopravcu PolskiBus na linke Bratislava – Katovice – Varšava, alebo využiť lety ultra low cost carriers (Wizz Air) na trase Bratislava – Varšava.

WAW-ZNZ

Zanzibar a Tanzánia

V prípade, ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš “poznačený” turistickým ruchom, skúste odhaliť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Prekrásna “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa zaraďuje k pomerne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a súčasne má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

Pokiaľ Vám bude v ostrovnej časti Tanzánie dlho, vyberte sa na nemenej pôvabnú pevninu. Pre milovníkov pešej a vysokohorskej turistiky bude určite vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho svetadielu Kilimandžáro (5895 m) – situovaného v blízkosti hranice so susednou Keňou (približne 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Neobíďte ani skvelý národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park zrejme radí k tomu najlepšiemu, čo africký kontinent v oblasti svojej fascinujúcej fauny dokáže ponúknuť.

0