VLetenky

Zanzibar s Travel Service od 324 EUR

Zanzibar
Pohodový oddych v Indickom oceáne na tropickom Zanzibare (foto: 11mela/Pixabay/CC0)

Na východoafrický ostrov Zanzibar v Indickom oceáne máte príležitosť zamieriť pri využití last minute ponuky charterových leteniek na krídlach spoločnosti Travel Service (s odletom z Katovíc).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropické súostrovie Zanzibar (súčasť Tanzánie) sú k dispozícii za 1356 PLN (alebo v prepočte cca 324 EUR) s odletom zo spomínaného katovického letiska (KTW) dňa 14. februára a návratom z tanzánskeho Zanzibaru (ZNZ) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 21. februára 2018 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z poľských Katovíc (KTW) dňa 14. februára a návratom z tanzánskeho Zanzibaru (ZNZ) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 28. februára 2018.

Rezervácia letenky:
Katovice – Zanzibar za 1356 PLN / 324 EUR (14.02.-21.02.2018)
Katovice – Zanzibar za 1356 PLN / 324 EUR (14.02.-28.02.2018)

kTW-ZNZ

Zanzibar a Tanzánia

V prípade, ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš “poznačený” turistickým ruchom, skúste objaviť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Nádherná “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa radí k relatívne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a zároveň má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

Pokiaľ Vám bude v ostrovnej partii Tanzánie dlho, vydajte sa na nemenej príťažlivú pevninu. Pre milovníkov pešej a vysokohorskej turistiky bude istotne vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho kontinentu Kilimandžáro (5895 m) – položeného v blízkosti hranice so susednou Keňou (zhruba 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Nevynechajte ani úžasný národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park pravdepodobne zaraďuje k tomu najlepšiemu, čo africký svetadiel v oblasti svojej fantastickej fauny dokáže ponúknuť.

0