VLetenky

Zanzibar s KLM od 472 EUR

Zanzibar
Príjemné zákutia pobrežia Indického oceánu na tropickom Zanzibare (foto: guenter42/Pixabay/CC0)

Na východoafrický ostrov Zanzibar máte šancu zavítať (aj na konci prázdnin) s holandskou aerolíniou KLM (v spolupráci s aliančnými partnermi zo Sky Team) aj s odletom zo slovenských Košíc.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropické súostrovie Zanzibar (súčasť Tanzánie) sa dajú kúpiť za 472 EUR s odletom zo spomínaného košického leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 10.01.-30.06. a 16.08.-15.12.2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 10. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas horeuvedenej doby platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet zo slovenských Košíc (KSC) dňa 25. augusta (sobota) a návrat z tanzánskeho Zanzibaru (ZNZ) dňa 9. septembra 2018 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Košice – Zanzibar za 472 EUR (25.08.-09.09.2018)

Zanzibar a Tanzánia

V prípade, ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš “zasiahnutýs” turistickým ruchom, skúste odhaliť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Prekrásna “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa zaraďuje k pomerne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a súčasne má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

Ak Vám bude v ostrovnej časti Tanzánie dlho, vyberte sa na nemenej pôvabnú pevninu. Pre milovníkov pešej a vysokohorskej turistiky bude určite vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho kontinentu Kilimandžáro (5895 m) – situovaného v blízkosti hranice so susednou Keňou (približne 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Neobíďte ani skvelý národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park pravdepodobne radí k tomu najlepšiemu, čo africký svetadiel v oblasti svojej fascinujúcej fauny dokáže ponúknuť.

0