VLetenky

Zanzibar s KLM od 456 EUR

Zanzibar Beach
Scenérie Indického oceánu v podobe tropického Zanzibaru (foto: Adriana Hristova/Pixabay/CC0)

Na východoafrický ostrov Zanzibar v Indickom oceáne máte šancu zamieriť pri využití ponuky holandskej aerolinky KLM v spolupráci s partnermi z aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropické súostrovie Zanzibar sa dajú kúpiť za 456 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 29.08.-15.12.2020 a 10.01.-31.03.2021, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 15. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od októbra 2020 do marca 2021.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 3. novembra a návrat z tanzánskeho Zanzibaru (ZNZ) dňa 17. novembra 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Zanzibar za 456 EUR (03.11.-17.11.2020)

VIE-ZNZ
Viedeň, Rakúsko – Zanzibar, Tanzánia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Zanzibar a Tanzánia

V prípade, ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš poznačený turistickým ruchom, skúste odhaliť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Nádherná “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa zaraďuje k pomerne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a zároveň má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

Ak Vám bude v ostrovnej časti Tanzánie dlho, vyberte sa na nemenej pôvabnú pevninu. Pre milovníkov pešej a vysokohorskej turistiky bude určite vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho kontinentu Kilimandžáro (5895 m) – situovaného v blízkosti hranice so susednou Keňou (približne 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Neobíďte ani skvelý národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park zrejme radí k tomu najlepšiemu, čo africký svetadiel v oblasti svojej fascinujúcej fauny dokáže ponúknuť.

0