VLetenky

Zanzibar s KLM od 371 EUR

Zanzibar Beach
Scenérie Indického oceánu vo forme tropického Zanzibaru (foto: Morgane_Vander_Linden/Pixabay/CC0)

Na východoafrický ostrov Zanzibar v Indickom oceáne máte príležitosť zamieriť s ponukou Air France-KLM v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropické súostrovie Zanzibar sú v predaji za 371 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu pri spoločnom nákupe dvoch leteniek súčasne.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú (pri súčasnom nákupe dvoch leteniek) odlety v období 06.02.-30.06. a 16.08.-10.12.2020, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 9. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu marca 2020.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 11. marca a návrat z tanzánskeho Zanzibaru (ZNZ) dňa 26. marca 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Zanzibar za 371 EUR (11.03.-26.03.2020 / pri dvoch cestujúcich)

VIE-ZNZ
Viedeň, Rakúsko – Zanzibar, Tanzánia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Zanzibar a Tanzánia

V prípade, ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš poznačený turistickým ruchom, skúste odhaliť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Prekrásna “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa zaraďuje k pomerne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a zároveň má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

Ak Vám bude v ostrovnej časti Tanzánie dlho, vyberte sa na nemenej pôvabnú pevninu. Pre milovníkov pešej a vysokohorskej turistiky bude určite vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho kontinentu Kilimandžáro (5895 m) – situovaného v blízkosti hranice so susednou Keňou (približne 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Neobíďte ani skvelý národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park zrejme radí k tomu najlepšiemu, čo africký svetadiel v oblasti svojej fascinujúcej fauny dokáže ponúknuť.

0

Add a Comment