VLetenky

Zanzibar s Flydubai za 425 EUR

Zanzibar
Bezstarostný oddych pri Indickom oceáne na tropickom Zanzibare (foto: Oleg/Flickr/CC BY 2.0)

Na obdivuhodný východoafrický ostrov Zanzibar v grandióznom Indickom oceáne máte možnosť zavítať s leteckou spoločnosťou Flydubai aj s odletom zo slovenskej Bratislavy.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropické súostrovie Zanzibar (súčasť Tanzánie) kúpite za 425 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty v období od 25. septembra do 15. decembra 2016 a predaj do 29. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedeného času platnosti tarifu (t.j. od konca septembra do polovice decembra 2016).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 27. septembra a návrat z tanzánskeho Zanzibaru (ZNZ) dňa 10. októbra 2016.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Zanzibar za 425 EUR (27.09.-10.10.2016)

Zanzibar a Tanzánia

V prípade, ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš “postihnutý” turistickým ruchom, skúste odhaliť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Prekrásna “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa zaraďuje k pomerne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a súčasne má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

Ak Vám bude v ostrovnej časti Tanzánie dlho, vyberte sa na nemenej pôvabnú pevninu. Pre milovníkov pešej a vysokohorskej turistiky bude určite vysneným cieľom vzhliadnuť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho svetadielu Kilimandžáro (5895 m) – situovaného v blízkosti hranice so susednou Keňou (približne 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Neobíďte ani skvelý národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park pravdepodobne radí k tomu najlepšiemu, čo africký kontinent v oblasti svojej fascinujúcej fauny dokáže ponúknuť.

0