VLetenky

Zanzibar s Flydubai od 482 EUR

Zanzibar
Príjemný oddych v Indickom oceáne na pohodovom Zanzibare (foto: 18986/Pixabay/CC0)

Na východoafrické tropické súostrovie Zanzibar v Indickom oceáne máte šancu zamieriť s ponukou leteniek spoločnosti Flydubai (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Zanzibar (súčasť Tanzánie) sa predávajú za 12379 CZK (alebo v prepočte cca 482 EUR) s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty v období od 1. novembra do 31. marca 2018 a predaj do 15. septembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku novembra do začiatku decembra 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 2. novembra (piatok) a návrat z tanzánskeho Zanzibaru (ZNZ) dňa 10. novembra 2018 (sobota).

Rezervácia letenky:
Praha – Zanzibar za 12379 CZK (02.11.-10.11.2018 / piatok – sobota)

PRG-ZNZ
Praha, Česká republika – Zanzibar, Tanzánia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Zanzibar a Tanzánia

V prípade, ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš poznačený turistickým ruchom, skúste odhaliť čaro susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Prekrásna “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa zaraďuje k pomerne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a súčasne má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

Ak Vám bude v ostrovnej časti Tanzánie dlho, vydajte sa na nemenej pôvabnú pevninu. Pre milovníkov pešej a vysokohorskej turistiky bude určite vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho kontinentu Kilimandžáro (5895 m) – situovaného v blízkosti hranice so susednou Keňou (približne 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Neobíďte ani skvelý národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park pravdepodobne radí k tomu najlepšiemu, čo africký svetadiel v oblasti svojej fascinujúcej fauny dokáže ponúknuť.

0