VLetenky

Zanzibar s Flydubai od 461 EUR

Zanzibar
Idylická Uroa na východnom pobreží Zanzibaru (foto: Niceley/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na grandiózny východoafrický ostrov Zanzibar v obdivuhodnom Indickom oceáne možno zamieriť (aj počas Vianoc) s leteckou spoločnosťou Flydubai (s odletom zo slovenskej Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropické súostrovie Zanzibar (súčasť Tanzánie) sú v predaji za 461 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty do 31. marca 2017 a predaj do 24. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v priebehu doby platnosti zimného letového poriadku.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 9. decembra a návrat z tanzánskeho Zanzibaru (ZNZ) dňa 26. decembra 2016.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Zanzibar za 461 EUR (09.12.-26.12.2016)

Zanzibar a Tanzánia

V prípade, ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš poznačený turistickým ruchom, skúste objaviť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Nádherná “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa radí k relatívne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a zároveň má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

Pokiaľ Vám bude v ostrovnej partii Tanzánie dlho, vydajte sa na nemenej príťažlivú pevninu. Pre milovníkov pešej a vysokohorskej turistiky bude istotne vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho kontinentu Kilimandžáro (5895 m) – položeného v blízkosti hranice so susednou Keňou (zhruba 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Nevynechajte ani úžasný národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park pravdepodobne zaraďuje k tomu najlepšiemu, čo africký svetadiel v oblasti svojej fantastickej fauny dokáže ponúknuť.

0