VLetenky

Zanzibar s Flydubai od 442 EUR

Zanzibar
Idylické pobrežie Indického oceánu na tropickom Zanzibare (foto: Marcello Rabozzi/Pixabay/CC0)

Na východoafrický ostrov Zanzibar v Indickom oceáne máte možnosť zavítať aj vďaka ponuke leteckej spoločnosti Flydubai pri odlete z Bratislavy.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropické súostrovie Zanzibar (súčasť Tanzánie) sa predávajú za 442 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Podmienkou dosiahnutia avizovanej sumy bude bezplatná registrácia do programu aerolinky pod názvom „OPEN“, ktorého členovia majú aktuálne malú zľavu na vybraných letoch Flydubai.

Tarifné podmienky stanovujú cesty do 26. októbra 2018 a predaj do 8. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve najmä (s odletom) od polovice februára do konca mája a od začiatku septembra do konca októbra 2018.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 26. mája a návrat z tanzánskeho Zanzibaru (ZNZ) dňa 4. júna 2018.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Zanzibar za 442 EUR pre členov “OPEN” (26.05.-04.06.2018 / 459 EUR pred zľavou)

BTS-ZNZ

Zanzibar a Tanzánia

V prípade, ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš “poznačený” turistickým ruchom, skúste objaviť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Nádherná “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa radí k relatívne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a zároveň má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

Ak Vám bude v ostrovnej partii Tanzánie dlho, vydajte sa na nemenej príťažlivú pevninu. Pre milovníkov pešej a vysokohorskej turistiky bude istotne vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho kontinentu Kilimandžáro (5895 m) – položeného v blízkosti hranice so susednou Keňou (zhruba 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Nevynechajte ani úžasný národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park pravdepodobne zaraďuje k tomu najlepšiemu, čo africký svetadiel v oblasti svojej fantastickej fauny dokáže ponúknuť.

0