VLetenky

Zanzibar s Flydubai od 436 EUR

Kendwa Beach
Idylická Kendwa Beach na severe tanzánskeho ostrova Zanzibar (foto: Kyle Taylor/Flickr/CC BY 2.0)

Na východoafrický ostrov Zanzibar v Indickom oceáne máte šancu zamieriť pri využití ponuky leteckej spoločnosti Flydubai (s odletom z Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropické súostrovie Zanzibar (súčasť Tanzánie) sa predávajú za 436 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Podmienkou dosiahnutia avizovanej sumy bude bezplatné prihlásenie do programu aerolinky pod názvom „OPEN“, ktorého členovia majú aktuálne malú zľavu na vybraných letoch Flydubai.

Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 10. mája do 11. júna 2018 a predaj do 15. mája (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 26. mája (piatok) a návrat z tanzánskeho Zanzibaru (ZNZ) dňa 4. júna 2018 (pondelok).

Rezervácia letenky:
Bratislava – Zanzibar za 436 EUR pre členov “OPEN” (26.05.-04.06.2018 / 451 EUR pred zľavou)

BTS-ZNZ
Bratislava, Slovensko – Zanzibar, Tanzánia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Zanzibar a Tanzánia

V prípade, ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš “poznačený” turistickým ruchom, skúste odhaliť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Prekrásna “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa zaraďuje k pomerne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a súčasne má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

Ak Vám bude v ostrovnej časti Tanzánie dlho, vyberte sa na nemenej pôvabnú pevninu. Pre milovníkov pešej a vysokohorskej turistiky bude určite vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho kontinentu Kilimandžáro (5895 m) – situovaného v blízkosti hranice so susednou Keňou (približne 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Neobíďte ani skvelý národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park zrejme radí k tomu najlepšiemu, čo africký svetadiel v oblasti svojej fascinujúcej fauny dokáže ponúknuť.

0