VLetenky

Zanzibar s Flydubai od 425 EUR

Zanzibar
Panorámy Indického oceánu na tropickom Zanzibare (foto: Giorgio Montersino/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na grandiózny východoafrický ostrov Zanzibar v obdivuhodnom Indickom oceáne možno zamieriť s leteckou spoločnosťou Flydubai aj s odletom zo slovenskej Bratislavy.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropické súostrovie Zanzibar (súčasť Tanzánie) sa dajú kúpiť za 425 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty v období od 15. septembra 2016 do 25. marca 2017 a predaj do 18. júla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedeného času platnosti tarifu (t.j. cca v dobe od polovice septembra 2016 do polky marca 2017).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 7. októbra a návrat z tanzánskeho Zanzibaru (ZNZ) dňa 17. októbra 2016.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Zanzibar za 425 EUR (07.10.-17.10.2016)
Bratislava – Zanzibar za 425 EUR (16.12.-30.12.2016)

Zanzibar a Tanzánia

V prípade, ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš “poznačený” turistickým ruchom, skúste objaviť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Nádherná “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa radí k relatívne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a zároveň má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

Pokiaľ Vám bude v ostrovnej partii Tanzánie dlho, vydajte sa na nemenej príťažlivú pevninu. Pre milovníkov pešej a vysokohorskej turistiky bude istotne vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho kontinentu Kilimandžáro (5895 m) – položeného v blízkosti hranice so susednou Keňou (zhruba 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Nevynechajte ani úžasný národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park zrejme zaraďuje k tomu najlepšiemu, čo africký svetadiel v oblasti svojej fantastickej fauny dokáže ponúknuť.

1

Comments

  1. Michal  júl 12, 2016

    Tanzanii. Najvyssi vrch Kene je Mount Kenya a je nizsi ako Kilimanjaro.
    Co sa tyka Serengeti, tak tam je zaujimave ist do konca augusta, kym su tam milionove stada pakoni, lebo koncom augusta uz tiahnu do Kene a nic v Serengeti nezostane