VLetenky

Zanzibar s Flydubai od 409 EUR

Zanzibar
Nungwi v severnej partii Zanzibaru (foto: Moongateclimber/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Za zníženú sumu (v porovnaní s letným obdobím) máte šancu zamieriť (s odletom z Bratislavy) počas platnosti (budúceho) zimného letového poriadku aj na znamenitý východoafrický ostrov Zanzibar.

Spiatočné letenky na tropické súostrovie Zanzibar v Indickom oceáne (súčasť Tanzánie) sú v predaji za 409 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Tarifné podmienky stanovujú cesty v dobe od 1. novembra 2016 do 25. marca 2017 a predaj do 14. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete počas uvedeného času platnosti tarifu (s výnimkou zimných prázdnin).

Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 4. novembra a návrat z tanzánskeho Zanzibaru (ZNZ) dňa 18. novembra 2016.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Zanzibar za 409 EUR (04.11.-18.11.2016)
(Pozn.: Vo výsledkoch vyhľadávania sa môže objavovať aj cena 422 EUR)

Zanzibar a Tanzánia

V prípade, ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš “postihnutý” turistickým ruchom, skúste odhaliť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Prekrásna “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa zaraďuje k pomerne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a súčasne má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

Ak Vám bude v ostrovnej časti Tanzánie dlho, vypravte sa na nemenej pôvabnú pevninu. Pre milovníkov pešej a vysokohorskej turistiky bude určite vysneným cieľom vzhliadnuť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho svetadielu Kilimandžáro (5895 m) – situovaného v blízkosti hranice so susednou Keňou (približne 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Neobíďte ani skvelý národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park pravdepodobne radí k tomu najlepšiemu, čo africký kontinent v oblasti svojej fascinujúcej fauny dokáže ponúknuť.

0