VLetenky

Zanzibar s Ethiopian Airlines od 451 EUR

Zanzibar
Pobrežie Indického oceánu na tropickom súostroví Zanzibar (foto: morganefreewoman/Pixabay/CC0)

Na šarmantný východoafrický ostrov Zanzibar v elegantnom Indickom oceáne možno zavítať (v bližšom časovom horizonte) s leteckou spoločnosťou Ethiopian Airlines zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropické súostrovie Zanzibar (súčasť Tanzánie) sa predávajú za 451 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 15. mája do 30. júna 2017, min. dobu pobytu 4 dni, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 21. mája (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v uvedenom čase platnosti tarifu, t.j. (s odletom) od polovice mája do konca júna 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 21. júna a návrat z tanzánskeho Zanzibaru (ZNZ) dňa 4. júla 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Zanzibar za 451 EUR (21.06.-04.07.2017)

Zanzibar a Tanzánia

V prípade, ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš “postihnutý” turistickým ruchom, skúste odhaliť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Prekrásna “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa zaraďuje k pomerne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a súčasne má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

Ak Vám bude v ostrovnej časti Tanzánie dlho, vyberte sa na nemenej pôvabnú pevninu. Pre milovníkov pešej a vysokohorskej turistiky bude určite vysneným cieľom vzhliadnuť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho svetadielu Kilimandžáro (5895 m) – situovaného v blízkosti hranice so susednou Keňou (približne 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Neobíďte ani skvelý národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park zrejme radí k tomu najlepšiemu, čo africký kontinent v oblasti svojej fascinujúcej fauny dokáže ponúknuť.

0