VLetenky

Zanzibar s Enter Air od 312 EUR

Zanzibar
Pohodový oddych v Indickom oceáne na tropickom Zanzibare (foto: David Berkowitz/Flickr/CC BY 2.0)

Na východoafrický ostrov Zanzibar v Indickom oceáne máte príležitosť zavítať pri využití last minute ponuky charterových leteniek na palube spoločnosti Enter Air (s odletom z južného Poľska).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropické súostrovie Zanzibar (súčasť Tanzánie) sú k dispozícii za 1296 PLN (alebo v prepočte cca 312 EUR) s odletom zjuhopoľskej Vroclavi (WRO) dňa 18. februára (nedeľa) a návratom z tanzánskeho Zanzibaru (ZNZ) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 4. marca 2018 (nedeľa) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Vroclav – Zanzibar za 1296 PLN / 312 EUR (18.02.-04.03.2018 / nedeľa – nedeľa)

WRO-ZNZ

Zanzibar a Tanzánia

V prípade, ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš “poznačený” turistickým ruchom, skúste odhaliť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Prekrásna “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa zaraďuje k pomerne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a súčasne má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

Ak Vám bude v ostrovnej časti Tanzánie dlho, vyberte sa na nemenej pôvabnú pevninu. Pre milovníkov pešej a vysokohorskej turistiky bude určite vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho svetadielu Kilimandžáro (5895 m) – situovaného v blízkosti hranice so susednou Keňou (približne 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Neobíďte ani skvelý národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park zrejme radí k tomu najlepšiemu, čo africký kontinent v oblasti svojej fascinujúcej fauny dokáže ponúknuť.

0