VLetenky

Zanzibar s Condor Airlines za 470 EUR

Zanzibar Beach
Magické scenérie Indického oceánu tropického ostrova Zanzibar (foto: Roman Boed/Flickr/CC BY 2.0)

Pokiaľ by ste sa chceli vybrať na famózne východoafrické súostrovie s názvom Zanzibar v prekrásnom Indickom oceáne, máte možnosť využiť ponuku leteckej spoločnosti Condor Airlines alias Condor Flugdienst v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na znamenitý Zanzibar (súčasť Tanzánie) sú k dispozícii za 470 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (PRG) dňa 7. mája (štvrtok) a návratom z tanzánskeho Zanzibaru (ZNZ) dňa 15. mája 2015 (piatok) – (last minute) ponuka leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Zanzibar za 470 EUR (07.05.-15.05.2015)

Zanzibar a Tanzánia

V prípade, ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš poznačený turistickým ruchom, skúste objaviť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Nádherná “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa radí k relatívne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a zároveň má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

Pokiaľ Vám bude v ostrovnej partii Tanzánie dlho, vyberte sa na nemenej príťažlivú pevninu. Pre milovníkov pešej a vysokohorskej turistiky bude istotne vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho kontinentu Kilimandžáro (5895 m) – položeného v blízkosti hranice so susednou Keňou (zhruba 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Nevynechajte ani úžasný národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park zrajme zaraďuje k tomu najlepšiemu, čo africký svetadiel v oblasti svojej fantastickej fauny dokáže ponúknuť.

0