VLetenky

Zanzibar s Condor Airlines za 430 EUR

Zanzibar Beach
Pobrežie Indického oceánu na tropickom Zanzibare (foto: Neil James Spicer/Flickr/CC BY 2.0)

Pokiaľ by ste sa radi vypravili v blízkom čase na famózne východoafrické súostrovie s názvom Zanzibar v prekrásnom Indickom oceáne, máte príležitosť využiť ponuku leteckej spoločnosti Condor Airlines alias Condor Flugdienst v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky na znamenitý africký tropický Zanzibar (súčasť Tanzánie) sú k dispozícii za 430 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska (PRG) dňa 22. apríla (piatok) a návratom z tanzánskeho Zanzibaru (ZNZ) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 6. mája 2016 (piatok).

Veľmi obmedzené množstvo ďalších termínov nájdete v podobnom čase (t.j. v apríli/v máji 2016) za neveľký príplatok (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Rezervácia letenky:
Praha – Zanzibar za 430 EUR (22.04.-06.05.2016 / manuálne zadanie)

Zanzibar a Tanzánia

V prípade, ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš “poznačený” turistickým ruchom, skúste “objaviť” krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Nádherná “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa radí k relatívne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a zároveň má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

Pokiaľ Vám bude v ostrovnej partii Tanzánie dlho, vyberte sa na nemenej príťažlivú pevninu. Pre milovníkov pešej a vysokohorskej turistiky bude istotne vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho kontinentu Kilimandžáro (5895 m) – položeného v blízkosti hranice so susednou Keňou (zhruba 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Nevynechajte ani úžasný národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park zrejme zaraďuje k tomu najlepšiemu, čo africký svetadiel v oblasti svojej fantastickej fauny dokáže ponúknuť.

0