VLetenky

Zanzibar s Condor Airlines od 480 EUR

Tanzánia
Čarokrásne scenérie Indického oceánu tropického ostrova Zanzibar (foto: mandy/Pixabay/CC0)

Ak by ste radi zavítali na znamenité východoafrické súostrovie pod názvom Zanzibar v nádhernom Indickom oceáne, máte príležitosť využiť last minute ponuku charterových leteniek na palube spoločnosti Condor Airlines v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na famózny tropický Zanzibar (súčasť Tanzánie) sú k dispozícii za 480 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 10. septembra a návratom z tanzánskeho Zanzibaru (ZNZ) o 13 (6) dní neskôr, t.j. dňa 23. (16.) septembra 2015 – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Zanzibar za 480 EUR (10.09.-16.09.2015 / 10.09.-23.09.2015)

Zanzibar a Tanzánia

V prípade, ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš “postihnutý” turistickým ruchom, skúste odhaliť krásy susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Prekrásna “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa zaraďuje k pomerne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a súčasne má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

Ak Vám bude v ostrovnej časti Tanzánie dlho, vydajte sa na nemenej pôvabnú pevninu. Pre milovníkov pešej a vysokohorskej turistiky bude určite vysneným cieľom vzhliadnuť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho svetadielu Kilimandžáro (5895 m) – situovaného v blízkosti hranice so susednou Keňou (približne 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Neobíďte ani skvelý národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park pravdepodobne radí k tomu najlepšiemu, čo africký kontinent v oblasti svojej fascinujúcej fauny dokáže ponúknuť.

0