VLetenky

Zanzibar s Condor Airlines od 400 EUR

Zanzibar Island
Pobrežie Indického oceánu na tropickom Zanzibare (foto: Rod Waddington/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Pokiaľ by ste sa radi vydali v blízkej dobe na famózne východoafrické súostrovie s názvom Zanzibar v prekrásnom Indickom oceáne, máte príležitosť využiť ponuku leteckej spoločnosti Condor Airlines alias Condor Flugdienst v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tanzánsky Zanzibar sú k dispozícii za 400 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska (PRG) dňa 11. mája (štvrtok) a návratom z Zanzibaru (ZNZ) o 8 dní neskôr, t.j. dňa 19. mája 2017 (piatok) – last minute ponuka leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Praha – Zanzibar za 400 EUR (11.05.-19.05.2017)

Zanzibar a Tanzánia

V prípade, ak by sa Vám náhodou zdal Zanzibar príliš poznačený turistickým ruchom, skúste objaviť kúzlo susedných, zatiaľ málo navštevovaných ostrovov – Pemba Island alebo Mafia Island. Nádherná “Mafia” (nedajte sa pomýliť hrozivo znejúcim názvom) sa radí k relatívne nedotknutým (nielen) potápačským rajom a zároveň má status prvého morského národného parku v Tanzánii.

Pokiaľ Vám bude v ostrovnej partii Tanzánie dlho, vypravte sa na nemenej príťažlivú pevninu. Pre milovníkov pešej a vysokohorskej turistiky bude istotne vysneným cieľom uvidieť celú Afriku z najvyššieho vrchu čierneho kontinentu Kilimandžáro (5895 m) – položeného v blízkosti hranice so susednou Keňou (zhruba 300 km od kenského veľkomesta Mombasa). Nevynechajte ani úžasný národný park Serengeti, ktorý sa spolu s juhoafrickým Kruger National Park zrejme zaraďuje k tomu najlepšiemu, čo africký svetadiel v oblasti svojej fantastickej fauny dokáže ponúknuť.

0