VLetenky

Zambia s Ethiopian Airlines od 521 EUR

Zambia
Nesmierne fotogenické Victoria Falls alias Viktóriine vodopády (foto: Zest-pk/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen magické Viktóriine vodopády možno spoznať vo famóznej Zambii v južnej partii čierneho svetadielu vďaka ponuke leteckej spoločnosti Ethiopian Airlines zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do hlavného mesta Zambie pod názvom Lusaka kúpite za 521 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky určujú odlety v čase od 1. novembra do 15. decembra 2015, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 15. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve hlavne (s odletmi) v čase od polky novembra do začiatku decembra 2015.

Príkladom rezervácie spiatočnej letenky do africkej Zambie môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 30. novembra s návratom z Lusaky (LUN) dňa 15. decembra 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Lusaka za 521 EUR (30.11.-15.12.2015)
Viedeň – Ndola za 521 EUR (30.11.-15.12.2015)

Zambia

K najčarovnejším miestam Afriky sa radia fantastické Viktóriine vodopády, situované na hranici Zambie a Zimbabwe. Pozoruhodné Livingstone na území Zambie (pomenovanom po škótskom objaviteľovi tohto divu sveta menom David Livingstone), spája impresívne vyzerajúci most s neďalekým Victoria Falls, rovnomenným mestom na zimbabwianskej strane “waterfalls”.

Fascinujúce Viktóriine vodopády Vás čakajú na rieke Zambezi – približne 100 km od miesta, kde sa stretávajú hranice štyroch afrických krajín – Zambie, Zimbabwe, Juhoafrickej republiky a Namíbie. Neuveriteľnú krásu celej tejto úžasnej oblasti možno oceniť aj z pôsobivých vyhliadkových letov. V blízkom okolí naďabíte takisto na niekoľko skvelých národných parkov.

0