VLetenky

Zakynthos s Niki od 130 EUR

Navagio
Grandiózna zátoka Navagio, poznávacie znamenie “Zante” (foto: Greg Montani/Pixabay/CC0)

Nielen za výnimočnými prírodnými pokladmi, príjemným Iónskym morom či aktívnym oddychom možno využiť (na začiatku sezóny) ponuku Niki/Air Berlin na súostrovie Zakynthos (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na grécky subtropický ostrov Zakynthos sa predávajú za 130 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty v období od 16. mája do 30. októbra 2017, min. dobu pobytu 7 dní a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v čase od polovice mája do polovice júna 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 30. mája a návratom z gréckeho Zakynthosu (ZTH) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 6. júna 2017.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Zakynthos za 130 EUR (30.05.-06.06.2017)
Viedeň – Zakynthos za 141 EUR (rezervácia v SJ / manuálne zadanie)
Viedeň – Zakynthos za 3519 CZK (rezervácia v ČJ)

Zakynthos

Obľúbený Zakynthos (Zakinthos/Zante) má status tretieho najrozľahlejšieho a súčasne najjužnejšieho z gréckych Iónskych ostrovov. Samotné súostrovie Zakynthos tvorí taktiež niekoľko menších okolitých ostrovčekov. Zhruba 20 km od Agios Nikolaos (s nádhernými plážami) v severnej partii, nájdete populárnu Kefalóniu, kam sa doplavíte pohodlným trajektom za rozumnú sumu.

Rovnomenné hlavné mesto “Zante” Vás očakáva v oblasti juhovýchodného pobrežia. Odtiaľto naopak lodnou dopravou doputujete do približne 20 km vzdialeného prístavu Kyllini na Peloponéze. Istotne nevynechajte príťažlivé plážové scenérie v okolí Laganas na juhu. Návšteva súostrovia by asi nebola úplná bez poznávacieho znamenia Zakynthosu, fotogenickej zátoky Navagio v severozápadnej časti (v lokalite Anafonitria). K celkom navštevovaným miestečkám sa radia i tzv. Modré jaskyne.

0