VLetenky

Zakynthos s Niki od 122 EUR

Navagio
Zátoka Navagio, poznávacie znamenie “Zante” (foto: Jimzoun/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Nielen za mimoriadnym prírodným bohatstvom, príjemným Iónskym morom či aktívnym oddychom možno využiť (v závere sezóny) ponuku Niki/Air Berlin na súostrovie Zakynthos (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na grécky stredomorský ostrov Zakynthos kúpite za 122 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty do 30. októbra 2017, min. dobu pobytu 7 dní a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v čase od konca augusta do polovice októbra 2017.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 19. septembra a návratom z gréckeho Zakynthosu (ZTH) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 3. októbra 2017.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Zakynthos za 122 EUR (19.09.-03.10.2017)
Viedeň – Zakynthos za 131 EUR (29.08.-05.09.2017)

Zakynthos

Populárny Zakynthos (Zakinthos/Zante) má status tretieho najrozľahlejšieho a zároveň najjužnejšieho z gréckych Iónskych ostrovov. Samotné súostrovie Zakynthos vytvára takisto niekoľko menších okolitých ostrovčekov. Približne 20 km od Agios Nikolaos (s prekrásnymi plážami) v severnej časti, nájdete obľúbenú Kefalóniu, kam sa doplavíte pohodlným trajektom za rozumný peniaz.

Rovnomenné hlavné mesto “Zante” Vás čaká v oblasti juhovýchodného pobrežia. Odtiaľto naopak lodnou dopravou docestujete do zhruba 20 km vzdialeného prístavu Kyllini na Peloponéze. Určite nevynechajte pôvabné plážové scenérie v okolí Laganas na juhu. Návšteva súostrovia by asi nebola úplná bez poznávacieho znamenia Zakynthosu, fotogenickej zátoky Navagio v severozápadnej partii (v lokalite Anafonitria). K vcelku navštevovaným miestečkám patria aj tzv. Modré jaskyne.

0