VLetenky

Zakynthos s Austrian Airlines za 89 EUR

Navagio
Fotogenická zátoka Navagio, poznávacie znamenie “Zante” (foto: Mark Richards/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen za mimoriadnymi prírodnými pokladmi, pohodovým Iónskym morom či aktívnym oddychom máte príležitosť využiť (last minute) ponuku charterových leteniek na palube spoločnosti Austrian Airlines na fenomenálne grécke súostrovie Zakynthos (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na stredomorský Zakynthos sú k dispozícii za 89 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 8. augusta a návratom z gréckeho “Zante” (ZTH) dňa 22. augusta 2017 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Zakynthos za 89 EUR (08.08.-22.08.2017)

Zakynthos

Populárny Zakynthos (Zakinthos/Zante) má status tretieho najrozľahlejšieho a zároveň najjužnejšieho z gréckych Iónskych ostrovov. Samotné súostrovie Zakynthos vytvára takisto niekoľko menších okolitých ostrovčekov. Približne 20 km od Agios Nikolaos (s nádhernými plážami) v severnej časti, nájdete obľúbenú Kefalóniu, kam sa doplavíte pohodlným trajektom za rozumnú sumu.

Rovnomenné hlavné mesto “Zante” Vás čaká v oblasti juhovýchodného pobrežia. Odtiaľto naopak lodnou dopravou docestujete do zhruba 20 km vzdialeného prístavu Kyllini na Peloponéze. Určite nevynechajte pôvabné plážové scenérie v okolí Laganas na juhu. Návšteva súostrovia by asi nebola úplná bez poznávacieho znamenia Zakynthosu, fotogenickej zátoky Navagio v severozápadnej partii (v lokalite Anafonitria). K vcelku navštevovaným miestečkám patria aj tzv. Modré jaskyne.

0