VLetenky

Zakynthos s Austrian Airlines za 109 EUR

Navagio Beach
Šarmantná zátoka Navagio, poznávacie znamenie „Zante“ (foto: Greg Montani/Pixabay/CC0)

Nielen za príjemným počasím, mimoriadnym prírodným bohatstvom, pohodovým Iónskym morom či aktívnym oddychom máte možnosť využiť (last minute) ponuku charterových leteniek na krídlach spoločnosti Austrian Airlines na fenomenálne grécke súostrovie Zakynthos (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na subtropický Zakynthos sú k dispozícii za 109 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 30. mája a návratom z gréckeho Zakynthosu (ZTH) dňa 2. júna 2017 (ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky (za 119 EUR) môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 30. mája a návrat z gréckeho Zakynthosu (ZTH) dňa 9. júna 2017.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Zakynthos za 109 EUR (30.05.-02.06.2017)
Viedeň – Zakynthos za 119 EUR (30.05.-09.06.2017)

Zakynthos

Populárny Zakynthos (Zakinthos/Zante) má status tretieho najrozľahlejšieho a zároveň najjužnejšieho z gréckych Iónskych ostrovov. Samotné súostrovie Zakynthos vytvára takisto niekoľko menších okolitých ostrovčekov. Približne 20 km od Agios Nikolaos (s prekrásnymi plážami) v severnej časti, nájdete obľúbenú Kefalóniu, kam sa doplavíte pohodlným trajektom za rozumnú sumu.

Rovnomenné hlavné mesto “Zante” Vás čaká v oblasti juhovýchodného pobrežia. Odtiaľto naopak lodnou dopravou docestujete do zhruba 20 km vzdialeného prístavu Kyllini na Peloponéze. Určite nevynechajte pôvabné plážové scenérie v okolí Laganas na juhu. Návšteva súostrovia by asi nebola úplná bez poznávacieho znamenia Zakynthosu, fotogenickej zátoky Navagio v severozápadnej partii (v lokalite Anafonitria). K vcelku navštevovaným miestečkám sa zaraďujú aj tzv. Modré jaskyne.

0