VLetenky

Zakynthos s Austrian Airlines od 99 EUR

Navagio
Fotogenická zátoka Navagio, poznávacie znamenie „Zante“ (foto: Judit Herbert/Pixabay/CC0)

Nielen za pohodovým počasím, výnimočným prírodným bohatstvom, príjemným Iónskym morom či aktívnym oddychom máte šancu využiť (last minute) ponuku charterových leteniek na palube spoločnosti Austrian Airlines na geniálne grécke súostrovie Zakynthos (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na subtropický Zakynthos sú k dispozícii za 99 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 6. júna a návratom z gréckeho Zakynthosu (ZTH) dňa 9. júna 2017 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Zakynthos za 99 EUR (06.06.-09.06.2017)

Zakynthos

Obľúbený Zakynthos (Zakinthos/Zante) má status tretieho najrozľahlejšieho a súčasne najjužnejšieho z gréckych Iónskych ostrovov. Samotné súostrovie Zakynthos tvorí taktiež niekoľko menších okolitých ostrovčekov. Zhruba 20 km od Agios Nikolaos (s nádhernými plážami) v severnej partii, nájdete populárnu Kefalóniu, kam sa doplavíte pohodlným trajektom za rozumný peniaz.

Rovnomenné hlavné mesto “Zante” Vás očakáva v oblasti juhovýchodného pobrežia. Odtiaľto naopak lodnou dopravou doputujete do približne 20 km vzdialeného prístavu Kyllini na Peloponéze. Istotne neobíďte príťažlivé plážové scenérie v okolí Laganas na juhu. Návšteva súostrovia by asi nebola úplná bez poznávacieho znamenia Zakynthosu, fotogenickej zátoky Navagio v severozápadnej časti (v lokalite Anafonitria). K celkom navštevovaným miestečkám sa radia i tzv. Modré jaskyne.

0