VLetenky

Zakynthos s Austrian Airlines od 99 EUR

Navagio
Zátoka Navagio – symbol “Zante” (foto: Konstantinos Dafalias/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Nielen za teplým letom, výnimočnými prírodnými pokladmi, príjemným Iónskym morom či aktívnym oddychom máte možnosť využiť lákavú (last minute) ponuku charterových leteniek na palube leteckej spoločnosti Austrian Airlines na geniálne grécke súostrovie Zakynthos (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na Zakynthos sa dajú kúpiť za 99 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. V najnižšej cenovej hladine nájdete neveľké množstvo termínov s odletom na konci júla 2015 s variabilnou dĺžkou pobytu od 4 do 18 dní – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 31. júla (piatok) a návratom z gréckeho Zakynthosu o 11 dní neskôr, t.j. (ZTH) dňa 11. augusta 2015 (utorok)

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Zakynthos za 99 EUR (31.07.-11.08.2015)

Zakynthos

Obľúbený Zakynthos (Zakinthos/Zante) má status tretieho najrozľahlejšieho a súčasne najjužnejšieho z gréckych Iónskych ostrovov. Samotné súostrovie Zakynthos tvorí taktiež niekoľko menších okolitých ostrovčekov. Zhruba 20 km od Agios Nikolaos (s nádhernými plážami) v severnej partii, nájdete populárnuKefalóniu, kam sa doplavíte pohodlným trajektom za rozumný peniaz.

Rovnomenné hlavné mesto “Zante” Vás očakáva v oblasti juhovýchodného pobrežia. Odtiaľto naopak lodnou dopravou doputujete do približne 20 km vzdialeného prístavu Kyllini na Peloponéze. Istotne neobíďte príťažlivé plážové scenérie v okolí Laganas na juhu. Návšteva súostrovia by asi nebola úplná bez poznávacieho znamenia Zakynthosu, fotogenickej zátoky Navagio v severozápadnej časti (v lokalite Anafonitria). K celkom navštevovaným miestečkám sa radia i tzv. Modré jaskyne.

2

Comments

  1. Eleonora Zahumenska  júl 11, 2015

    Dobry den, chcela by som sa informovat o letenkach s odletom fix 3.8, 4.8 alebo 5.8, s priletom max do 13.8. Odlet BA alebo VIE, Grecko, Spanielsko. Idealne priama linka. Bez batoziny je v poriadku. Dakujem vopred