VLetenky

Zakynthos s Austrian Airlines od 95 EUR

Navagio
Fotogenická zátoka Navagio – poznávacie znamenie “Zante” (foto: Chillsoffear/Pixabay/CC0)

Nielen za pohodovým počasím, výnimočným prírodným bohatstvom, príjemným Iónskym morom či aktívnym oddychom máte možnosť využiť (last minute) ponuku charterových leteniek na palube leteckej spoločnosti Austrian Airlines na geniálne grécke súostrovie Zakynthos (s odletom z Viedne).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky na subtropický stredomorský Zakynthos sa predávajú za 95 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve v prvej polovici júna 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 3. júna (piatok) a návrat z gréckeho Zakynthosu o 7 dní neskôr, t.j. (ZTH) dňa 10. júna 2016 (piatok).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Zakynthos za 95 EUR (03.06.-10.06.2016 / 07.06.-14.06.2016)

Zakynthos

Obľúbený Zakynthos (Zakinthos/Zante) má status tretieho najrozľahlejšieho a súčasne najjužnejšieho z gréckych Iónskych ostrovov. Samotné súostrovie Zakynthos tvorí taktiež niekoľko menších okolitých ostrovčekov. Zhruba 20 km od Agios Nikolaos (s nádhernými plážami) v severnej partii, nájdete populárnu Kefalóniu, kam sa doplavíte pohodlným trajektom za rozumný peniaz.

Rovnomenné hlavné mesto “Zante” Vás očakáva v oblasti juhovýchodného pobrežia. Odtiaľto naopak lodnou dopravou doputujete do približne 20 km vzdialeného prístavu Kyllini na Peloponéze. Istotne neobíďte príťažlivé plážové scenérie v okolí Laganas na juhu. Návšteva súostrovia by asi nebola úplná bez poznávacieho znamenia Zakynthosu, fotogenickej zátoky Navagio v severozápadnej časti (v lokalite Anafonitria). K celkom navštevovaným miestečkám sa radia i tzv. Modré jaskyne.

0