VLetenky

Zakynthos s Austrian Airlines od 89 EUR

Navagio
Fotogenická zátoka Navagio, poznávacie znamenie “Zante” (foto: Sokoban/Wikimedia Commons/CC0)

Nielen za výnimočným prírodným bohatstvom, pohodovým počasím, príjemným Iónskym morom či aktívnym oddychom možno využiť (last minute) ponuku charterových leteniek na krídlach spoločnosti Austrian Airlines na geniálne grécke súostrovie Zakynthos (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na stredomorský Zakynthos sú k dispozícii za 89 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 11. júla a návratom z gréckeho “Zante” (ZTH) dňa 18. júla 2017 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky na Zakynthos môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 11. júla a návratom z gréckeho “Zante” (ZTH) dňa 25. júla 2017

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Zakynthos za 89 EUR (11.07.-18.07.2017)
Viedeň – Zakynthos za 89 EUR (11.07.-25.07.2017)

Zakynthos

Obľúbený Zakynthos (Zakinthos/Zante) má status tretieho najrozľahlejšieho a súčasne najjužnejšieho z gréckych Iónskych ostrovov. Samotné súostrovie Zakynthos tvorí taktiež niekoľko menších okolitých ostrovčekov. Zhruba 20 km od Agios Nikolaos (s prekrásnymi plážami) v severnej partii, nájdete populárnu Kefalóniu, kam sa doplavíte pohodlným trajektom za rozumný peniaz.

Rovnomenné hlavné mesto “Zante” Vás očakáva v oblasti juhovýchodného pobrežia. Odtiaľto naopak lodnou dopravou doputujete do približne 20 km vzdialeného prístavu Kyllini na Peloponéze. Istotne neobíďte príťažlivé plážové scenérie v okolí Laganas na juhu. Návšteva súostrovia by asi nebola úplná bez poznávacieho znamenia Zakynthosu, fotogenickej zátoky Navagio v severozápadnej časti (v lokalite Anafonitria). K celkom navštevovaným miestečkám patria i tzv. Modré jaskyne.

0