VLetenky

Zakynthos s Austrian Airlines od 89 EUR

Navagio
Zátoka Navagio, poznávacie znamenie “Zante” (foto: Jimzoun/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Nielen za mimoriadnymi prírodnými pokladmi, príjemným počasím, pohodovým Iónskym morom či aktívnym oddychom máte príležitosť využiť (last minute) ponuku charterových leteniek na palube spoločnosti Austrian Airlines na fenomenálne grécke súostrovie Zakynthos (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na stredomorský Zakynthos sú k dispozícii za 89 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 7. júla a návratom z gréckeho “Zante” (ZTH) dňa 11. júla 2017 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky na Zakynthos (za 99 EUR) môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 11. júla a návratom z gréckeho “Zante” (ZTH) dňa 18. (25.) júla 2017

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Zakynthos za 89 EUR (07.07.-11.07.2017)

Viedeň – Zakynthos za 99 EUR (11.07.-18.07.2017)
Viedeň – Zakynthos za 99 EUR (11.07.-25.07.2017)

Zakynthos

Populárny Zakynthos (Zakinthos/Zante) má status tretieho najrozľahlejšieho a zároveň najjužnejšieho z gréckych Iónskych ostrovov. Samotné súostrovie Zakynthos vytvára takisto niekoľko menších okolitých ostrovčekov. Približne 20 km od Agios Nikolaos (s prekrásnymi plážami) v severnej časti, nájdete obľúbenú Kefalóniu, kam sa doplavíte pohodlným trajektom za rozumnú sumu.

Rovnomenné hlavné mesto “Zante” Vás čaká v oblasti juhovýchodného pobrežia. Odtiaľto naopak lodnou dopravou docestujete do zhruba 20 km vzdialeného prístavu Kyllini na Peloponéze. Určite neobíďte pôvabné plážové scenérie v okolí Laganas na juhu. Návšteva súostrovia by asi nebola úplná bez poznávacieho znamenia Zakynthosu, fotogenickej zátoky Navagio v severozápadnej partii (v lokalite Anafonitria). K vcelku navštevovaným miestečkám patria aj tzv. Modré jaskyne.

0