VLetenky

Zakynthos s Austrian Airlines od 76 EUR

Navagio
Neodmysliteľný symbol “Zante” v podobe ikonickej zátoky Navagio (foto: Bri_E_F/Pixabay/CC0)

Na grécke stredomorské súostrovie Zakynthos máte možnosť zavítať s last minute ponukou priamych charterových letov na krídlach spoločnosti Austrian Airlines z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na subtropický Zakynthos sú k dispozícii za 76 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 4. júna a návratom z gréckeho “Zante” (ZTH) dňa 7. júna 2019 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Zakynthos za 76 EUR (04.06.-07.06.2019)
Pozn.: Priamy let s odbavenou batožinou

VIE-ZTH
Viedeň, Rakúsko – Zakynthos, Grécko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Zakynthos

Obľúbený Zakynthos (Zakinthos/Zante) má status tretieho najrozľahlejšieho a zároveň najjužnejšieho z gréckych Iónskych ostrovov. Samotné súostrovie Zakynthos tvorí rovnako niekoľko menších okolitých ostrovčekov. Zhruba 20 km od Agios Nikolaos (s prekrásnymi plážami) v severnej partii, nájdete populárnu Kefalóniu, kam sa doplavíte pohodlným trajektom za rozumnú sumu.

Rovnomenné hlavné mesto “Zante” Vás očakáva v oblasti juhovýchodného pobrežia. Odtiaľto naopak lodnou dopravou doputujete do približne 20 km vzdialeného prístavu Kyllini na Peloponéze. Istotne nevynechajte pôvabné plážové scenérie v okolí Laganas na juhu. Návšteva súostrovia by asi nebola úplná bez poznávacieho znamenia Zakynthosu, fotogenickej zátoky Navagio v severozápadnej časti (v lokalite Anafonitria). K celkom navštevovaným miestečkám patria i tzv. Modré jaskyne.

0

Add a Comment