VLetenky

Zakynthos s Austrian Airlines od 69 EUR

Navagio
Neodmysliteľný symbol “Zante” v podobe ikonickej zátoky Navagio (foto: Norbert Mereg/Pexels/CC0)

Na grécke subtropické súostrovie Zakynthos máte možnosť zamieriť s last minute ponukou priamych charterových letov na palube spoločnosti Austrian Airlines z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na stredomorský Zakynthos sú k dispozícii za 69 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 16. júla a návratom z gréckeho “Zante” (ZTH) dňa 23. júla 2019 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Zakynthos za 69 EUR (16.07.-23.07.2019)
Pozn.: Priamy let s odbavenou batožinou

VIE-ZTH
Viedeň, Rakúsko – Zakynthos, Grécko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Zakynthos (Grécko)

Populárny Zakynthos (Zakinthos/Zante) má status tretieho najrozľahlejšieho a súčasne najjužnejšieho z gréckych Iónskych ostrovov. Samotné súostrovie Zakynthos vytvára takisto niekoľko menších okolitých ostrovčekov. Približne 20 km od Agios Nikolaos (s nádhernými plážami) v severnej časti, nájdete obľúbenú Kefalóniu, kam sa doplavíte pohodlným trajektom za rozumnú sumu.

Rovnomenné hlavné mesto “Zante” Vás čaká v oblasti juhovýchodného pobrežia. Odtiaľto naopak lodnou dopravou docestujete do zhruba 20 km vzdialeného prístavu Kyllini na Peloponéze. Určite neobíďte príťažlivé plážové scenérie v okolí Laganas na juhu. Návšteva súostrovia by asi nebola úplná bez poznávacieho znamenia Zakynthosu, fotogenickej zátoky Navagio v severozápadnej partii (v lokalite Anafonitria). K vcelku navštevovaným miestečkám patria aj tzv. Modré jaskyne.

0

Add a Comment