VLetenky

Zakynthos s Austrian Airlines od 109 EUR

Navagio
Neuveriteľne fotogenická zátoka Navagio, poznávacie znamenie “Zante” (foto: Pexels/Pixabay/CC0)

Nielen za príjemným počasím, mimoriadnymi prírodnými pokladmi, pohodovým Iónskym morom či aktívnym oddychom možno využiť (last minute) ponuku charterových leteniek na krídlach leteckej spoločnosti Austrian Airlines na fenomenálne grécke súostrovie Zakynthos (s odletom z Viedne).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky na subtropický stredomorský Zakynthos sa dajú kúpiť za 109 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve najmä na prelome mája a júna 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 27. mája (piatok) a návrat z gréckeho Zakynthosu o 7 dní neskôr, t.j. (ZTH) dňa 3. júna 2016 (piatok).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Zakynthos za 109 EUR (27.05.-03.06.2016)

Zakynthos

Populárny Zakynthos (Zakinthos/Zante) má status tretieho najrozľahlejšieho a zároveň najjužnejšieho z gréckych Iónskych ostrovov. Samotné súostrovie Zakynthos vytvára takisto niekoľko menších okolitých ostrovčekov. Približne 20 km od Agios Nikolaos (s prekrásnymi plážami) v severnej časti, nájdete obľúbenú Kefalóniu, kam sa doplavíte pohodlným trajektom za rozumnú sumu.

Rovnomenné hlavné mesto “Zante” Vás čaká v oblasti juhovýchodného pobrežia. Odtiaľto naopak lodnou dopravou docestujete do zhruba 20 km vzdialeného prístavu Kyllini na Peloponéze. Určite nevynechajte pôvabné plážové scenérie v okolí Laganas na juhu. Návšteva súostrovia by asi nebola úplná bez poznávacieho znamenia Zakynthosu, fotogenickej zátoky Navagio v severozápadnej partii (v lokalite Anafonitria). K vcelku navštevovaným miestečkám sa zaraďujú aj tzv. Modré jaskyne.

0