VLetenky

Yellowstone National Park s KLM od 410 EUR

Grand Prismatic Spring
Grand Prismatic Spring, Yellowstone National Park (foto: David Restivo/NPS Natural Resources /Flickr/CC0)

Na prehliadku Yellowstonského národného parku máte možnosť zavítať (i na začiatku leta) s tarifom Air France-KLM (v spolupráci s Delta Airlines) z aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na “Bozeman Yellowstone Intl Airport” kúpite za 410 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 31. októbra 2018 do 30. júna 2019, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklady rezervácií:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 15. mája s návratom z “Bozeman Yellowstone Intl Airport” (BZN) dňa 22. mája 2019.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Bozeman za 410 EUR (15.05.-22.05.2019)

VIE-BZN
Viedeň, Rakúsko – Bozeman, USA (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Yellowstone National Park

Úžasný Yellowstone National Park – najstarší národný park Spojených štátov, bol založený v roku 1872. Čaká Vás na americkom stredozápade – prevažne v severozápadnom kúte Wyomingu. Svojím územím zasahuje i na východ Idaha a na juh Montany. Práve z južnej časti amerického štátu Montana, z pohodových miest Bozeman a Billings, zvyčajne bývajú do tohto prekrásneho mikroregiónu cenovo najdostupnejšie letenky (a ináč tomu nebude ani v tomto prípade).

0