VLetenky

Yellowstone National Park s Delta Air Lines od 446 EUR

Yellowstone National Park
Grand Prismatic Spring v Yellowstone National Park (foto: James St. John/Flickr/CC BY 2.0)

V rámci ponuky spoločnosti Delta Air Lines z leteckej aliancie Sky Team (v spolupráci s partnermi) máte možnosť zamieriť na návštevu Yellowstonského národného parku (s odletom z Viedne).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky na “Bozeman Yellowstone Intl Airport” sa predávajú za 446 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Za tú istú sumu sa dá letieť i do Billings.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 4. apríla do 22. mája 2016 (s ukončením ciest do 12.06.2016), min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 24. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Príklady rezervácií:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 3. mája s návratom z “Bozeman Yellowstone Intl Airport” (BZN) dňa 17. mája 2016.

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 3. mája s návratom z amerického Billings (BIL) dňa 17. mája 2016.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Bozeman za 446 EUR (03.05.-17.05.2016)
Viedeň – Billings za 446 EUR (03.05.-17.05.2016)

Yellowstone National Park

Skvelý Yellowstone National Park – najstarší národný park Spojených štátov, bol založený v roku 1872. Očakáva Vás na americkom stredozápade – prevažne v severozápadnom kúte Wyomingu. Svojím územím zasahuje aj na východ Idaha a na juh Montany. Práve z južnej partie amerického štátu Montana, z príjemných miest Bozeman a Billings, obyčajne bývajú do tohto nádherného mikroregiónu cenovo najdostupnejšie letenky (a ináč tomu nebude ani v tomto prípade).

0