VLetenky

Yellowstone National Park s American Airlines od 402 EUR

Yellowstone National Park
Grand Prismatic Spring v národnom parku Yellowstone N.P. (foto: James St. John/Flickr/CC BY 2.0)

S ponukou spoločnosti American Airlines z leteckej aliancie Oneworld (v spolupráci s partnermi) možno zamieriť na návštevu Yellowstonského národného parku (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na “Bozeman Yellowstone Intl Airport” sú v predaji za 402 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.09.-16.12.2016 a 09.01.-22.03.2017, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 3. augusta (či do aktualizácie tarifu/vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) počas uvedeného času platnosti tarifu.

Príklady rezervácií:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 7. septembra s návratom z “Bozeman Yellowstone Intl Airport” (BZN) dňa 21. septembra 2016.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Bozeman za 402 EUR (07.09.-21.09.2016)

Yellowstone National Park

Skvelý Yellowstone National Park – najstarší národný park Spojených štátov, bol založený v roku 1872. Očakáva Vás na americkom stredozápade – prevažne v severozápadnom kúte Wyomingu. Svojím územím zasahuje aj na východ Idaha a na juh Montany. Práve z južnej partie amerického štátu Montana, z príjemných miest Bozeman a Billings, obyčajne bývajú do tohto nádherného mikroregiónu cenovo najdostupnejšie letenky (a ináč tomu nebude ani v tomto prípade).

0