VLetenky

Wyoming s Finnair od 345 EUR

Grand Teton National Park
Grand Teton (4199 m) a Jackson Lake (2064 m), Grand Teton N.P. (foto: Dave Bezaire/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na návštevu štátu Wyoming na stredozápade Spojených štátov sa snaží podnietiť tarif spoločnosti Finnair v spolupráci s partnerskými aerolíniami z aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do amerického mesta Jackson (Wyoming) sa dajú kúpiť za 345 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 1. septembra do 25. decembra 2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Wyomingu nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 5. septembra s návratom z amerického Jackson Hole (JAC) dňa 19. septembra 2018.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Jackson Hole za 345 EUR (05.09.-19.09.2018)

VIE-JAC
Viedeň, Rakúsko – Jackson Hole, USA (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Wyoming

Znamenitý Wyoming Vás očakáva v stredozápadnej časti Spojených štátov amerických. Susedí s vedľajšími štátmi ako Idaho na západe, Utah (na juhozápade) a Colorado na juhu, Nebraska a Južná Dakota na východe, ako i s Montanou na severe. Pozoruhodné miestne administratívne a kultúrne centrum, príjemné 60-tisćové Cheyenne, nájdete v juhovýchodnej partii Wyomingu.

Excelentné národné parky Yellowstone i Grand Teton

Skvelý Yellowstone National Park – najstarší národný park USA, bol založený v roku 1872. Nachádza sa prevažne práve vo Wyomingu i keď svojím územím zasahuje aj na východ Idaha a čiastočne na juh Montany. Jeho prehliadku odtiaľto možno v tomto prípade spojiť i s magickým Grand Teton National Park v rámci Teton Range (Grand Teton – 4199 m), ležiacim južne od Yellowstone N.P.

0